Dla posiadaczy kart FUN TICKET przygotowaliśmy szereg atrakcji kulinarnych, dzięki którym poznacie smaki kuchni całego Świata i różnych kultur.  Do projektu wybieramy charakterystyczne lokale gastronomiczne, mające do zaoferowania wspaniałe, oryginalne  menu i to zarówno w temacie dań, jak i napojów regionalnych.  Zapraszamy do wyselekcjonowanych pod względem jakości, oferty i lokalizacji restauracji, barów i pubów, gdzie razem z rodziną  i przyjaciółmi będziecie mogli do woli rozkoszować się specjałami szefów kuchni płacąc w niektórych  nawet 50% mniej za rachunek.

Przykładowo: Tychy – restauracja “U Przewoźnika”. Bardzo smacznie, bardzo miło i na dodatek wspaniały Pilsner z którego lokal słynie. Przykład jak można profesjonalnie i z pasją prowadzić restaurację do której zawsze chce się wracać.

Lista Partnerów się zmienia i stale powiększa. Dochodzą też następne miasta naszego regionu, tak że warto na bieżąco śledzić informacje o nowych ofertach i nowych miejscach.  Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty tego działu, to zaloguj się przy pomocy karty lub poproś swojego pracodawcę o tymczasowy kod dostępu.

Free WordPress Themes, Free Android Games