Gastronomia.

Dla posiadaczy kart FUN TICKET przygotowaliśmy szereg atrakcji kulinarnych, dzięki którym poznacie smaki kuchni całego Świata i różnych kultur.  Do projektu wybieramy charakterystyczne lokale gastronomiczne, mające do zaoferowania wspaniałe, oryginalne  menu i to zarówno w temacie dań, jak i napojów regionalnych.  Zapraszamy do wyselekcjonowanych pod względem jakości, oferty i lokalizacji restauracji, barów i pubów, gdzie razem z rodziną  i przyjaciółmi będziecie mogli do woli rozkoszować się specjałami szefów kuchni płacąc w niektórych  nawet 50% mniej za rachunek.

Przykładowo: w Sosnowcu- wspaniała restauracja, która przenosi nas w czasie do lat 50 – 60 tych ubiegłego wieku. Wystrój dopracowany perfekcyjnie do najdrobniejszego detalu, no i to menu…. 🙂 Typowo amerykańskie hamburgery w dziesięciu rożnych odsłonach, genialne żeberka i oczywiście steki. To wszystko przygotowane przez kucharza, który swoją praktykę odbywał w Teksańskiej knajpie gwarantuje prawdziwą ucztę dla wymagającego podniebienia. Z kartą FUN TICKET poczujesz się tam jeszcze lepiej, bo restauracja przygotowała dla posiadaczy kart specjalną ceną na całe Amerykańskie menu 🙂

Lista Partnerów się zmienia i stale powiększa. Dochodzą też następne miasta naszego regionu, tak że warto na bieżąco śledzić informacje o nowych ofertach i nowych miejscach.  Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty tego działu, to zaloguj się przy pomocy karty lub poproś swojego pracodawcę o tymczasowy kod dostępu.

keyboard_arrow_up
Free WordPress Themes, Free Android Games