Kultura, nauka i rozwój osobisty.

W tym dziale, posiadacze kart FUN TICKET znajdą dla siebie i swoich bliskich oferty umożliwiające zakup biletów do wybranych kin, teatrów, czy na lokalne imprezy kulturalne lub koncerty, oraz możliwość podniesienia swoich kwalifikacji lub nabycia nowych umiejętności w wielu dziedzinach. Są tu między innymi: kursy językowe, nauki nowych umiejętności, szkolenia na patenty i licencje w specjalnych – niższych cenach.  Każdy partner programu FUN TICKET ustala swoją ofertę indywidualnie, więc zawsze trzeba wpierw zapoznać się z aktualnymi warunkami obowiązującymi w danym obiekcie. Najczęściej zasady  w tym dziale, pozwalają na wielokrotne (bez ograniczeń) i bez względu na ilość osób towarzyszących korzystania ze zniżek w całym okresie ważności karty FUN TICKET.  Najczęściej też – bardzo ważne – karta w tych obiektach najczęściej nie jest kasowana, więc nie zabiera możliwości skorzystania z innych atrakcji.

Przykładowo: Siemianowice Śląskie i okolice (możliwość dojazdu lektora po wcześniejszym uzgodnieniu bezpośrednio do ucznia, lub nauka i konwersacje z wykorzystaniem specjalnego Internetowego komunikatora):  nauka języka Angielskiego, lekcje prowadzone przez doświadczonego nauczyciela akademickiego z wieloletnim doświadczeniem. Zajęcia indywidualne lub w małych grupkach. Dla FUN TICKET – specjalne ceny.

Pierwsze zajęcia – 50 % taniej !

Lista Partnerów się zmienia i stale powiększa. Dochodzą też następne miasta naszego regionu, tak że warto na bieżąco śledzić informacje o nowych ofertach i nowych miejscach.  Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty tego działu, to zaloguj się przy pomocy karty lub poproś swojego pracodawcę o tymczasowy kod dostępu.
Free WordPress Themes, Free Android Games