Wypoczynek, rekreacja i sport.

To dział dla osób aktywnych lub pragnących aktywnie spędzać czas wolny. Znajdziecie tu sporo atrakcji w specjalnie przygotowanych dla posiadaczy kart FUN TICKET cenach. Dynamicznie rozwijający się dział zaspokoi najbardziej wymagające oczekiwania na lądzie, wodzie czy w powietrzu 🙂 .  Będziecie mogli korzystać z tego co już znacie i co robiliście, w dużo niższych cenach, ale też poznacie sporo atrakcji, których nie próbowaliście lub były zbyt drogie w normalnych cenach.  Będzie tu coś dla miłośników nurkowania, strzelania, latania, skakania – słowem: dla każdego coś fajnego :-).  A dla narciarzy – sztuczny stok czynny cały rok pod dachem w Chorzowie. Znajdzie się tu tez coś dla miłośników bardziej pasywnego wypoczynku jak np pobyt w SPA czy możliwość wzięcia masażu, czy zabiegów fizykoterapii.  Rabaty oferowane przez naszych Partnerów w tym dziale pozwalają każdemu posiadaczowi karty FUN TICKET zaoszczędzić kilkaset złotych i często umożliwiają też skorzystanie ze zniżek pozostałym członkom rodziny czy bliskim, z którymi wybierzecie się spędzić wolny czas.

Przykładowo: Chorzów – dla wszystkich miłośników sportów zimowych oraz tych, którzy dopiero zamierzają uczynić swoje pierwsze kroki na stoku i to bez względu na porę roku i pogodę – zapraszamy z kartą FUN TICKET na dwa sztuczne stoki wykonane i działające w technologii MAXXTRACKS – takie same na jakich ćwiczą członkowie szwajcarskiej kadry alpejczyków, oddające w 100% symulację jazdy na prawdziwym śnieżnym stoku. A jak już się nacieszycie zjeżdżaniem po stoku, to można pograć tu także w piłkę plażową, poskakać na trampolinach,  pójść do sauny lub kosmetyczki 🙂  . Znajdzie się tu też coś ekstra dla skaterów. Niesamowite miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Idealne do rodzinnych wypadów i co najważniejsze: BARDZO BLISKO! Sprzęt i pomoc instruktorów w cenie.  Posiadacze kart FUN TICKET maja specjalnie zniżki 🙂 .

Lista Partnerów się zmienia i stale powiększa. Dochodzą też następne miasta naszego regionu, tak że warto na bieżąco śledzić informacje o nowych ofertach i nowych miejscach.  Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty tego działu, to zaloguj się przy pomocy karty lub poproś swojego pracodawcę o tymczasowy kod dostępu.

keyboard_arrow_up
Free WordPress Themes, Free Android Games