Wypoczynek, rekreacja i sport.

To dział dla osób aktywnych lub pragnących aktywnie spędzać czas wolny. Znajdziecie tu sporo atrakcji w specjalnie przygotowanych dla posiadaczy kart FUN TICKET cenach. Dynamicznie rozwijający się dział zaspokoi najbardziej wymagające oczekiwania na lądzie, wodzie czy w powietrzu 🙂 .  Będziecie mogli korzystać z tego co już znacie i co robiliście, w dużo niższych cenach, ale też poznacie sporo atrakcji, których nie próbowaliście lub były zbyt drogie w normalnych cenach.  Będzie tu coś dla miłośników nurkowania, strzelania, latania, skakania – słowem: dla każdego coś fajnego :-).  Znajdzie się tu tez coś dla miłośników bardziej pasywnego wypoczynku jak np pobyt w SPA czy możliwość wzięcia masażu, czy zabiegów fizykoterapii.  Rabaty oferowane przez naszych Partnerów w tym dziale pozwalają każdemu posiadaczowi karty FUN TICKET zaoszczędzić kilkaset złotych i często umożliwiają też skorzystanie ze zniżek pozostałym członkom rodziny czy bliskim, z którymi wybierzecie się spędzić wolny czas.

Przykładowo: Dąbrowa Górnicza: “Świat Rozrywki NEMO“. To kompleks rekreacyjno – kulturalny, w którym coraz więcej nowych atrakcji, imprez i ciekawych wydarzeń. Oprócz basenów znajdują się tu również: sauny, kręgielnia, bilard, siłownia, a nawet bar z pysznym, domowym jedzeniem. Posiadacze kart FUN TICKET maja tu na wszystko specjalnie zniżki 🙂 .

Lista Partnerów się zmienia i stale powiększa. Dochodzą też następne miasta naszego regionu, tak że warto na bieżąco śledzić informacje o nowych ofertach i nowych miejscach.  Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty tego działu, to zaloguj się przy pomocy karty lub poproś swojego pracodawcę o tymczasowy kod dostępu.

Free WordPress Themes, Free Android Games